UA RU EN

— Земельне законодавство та нерухомість —

Земля і нерухомість є цінними активами, і, можна сказати, єдиним товаром, який не виробляється, але при цьому він завжди буде в ціні. Дуже часто в нашій країні з землею і нерухомістю пов’язано безліч питань, в яких без допомоги кваліфікованих юристів не розібратися. Таку допомогу можуть надати юристи компанії «KopotLawyers», в спеціалізації яких, знаходиться в тому числі, але не обмежуючись, і галузь земельного законодавства та нерухомості.

Чому клієнти вибирають компанію «KopotLawyers»?

Допомога фахівців, що стосується землі, необхідна власникам земельних ділянок стосовно питань реєстрації прав власності, зміни цільового призначення, розділу і, непрозорістю процедури оформлення документів та складності законодавства, яке регулює дану правову галузь.

Наші юристи завдяки своєму багаторічному досвіду і актуальній інформаційній базі, допоможуть вирішити різні ситуації, що стосуються земельного законодавства та нерухомості. В особі команди «KopotLawyers», клієнти знаходять надійних партнерів, які допомагають знайти вихід з будь-якої, навіть найскладнішої ситуації. Звернувшись до наших юристів, земельні спори і проблеми, що стосуються нерухомості більше не будуть нерозв'язними, так як за їх рішення візьмуться професіонали своєї справи. Індивідуальний підхід і повний супровід на всіх етапах, дозволяють вирішити їх кваліфіковано та в найкоротші терміни з гарантією позитивного результату для клієнта.

Наші послуги

Юристи компанії «KopotLawyers», готові надати допомогу в таких ситуаціях:

  • юридичний супровід та юридична експертиза земельних питань;
  • юридична допомога в укладанні договорів оренди земельних ділянок комунальної та державної власності;
  • вирішення земельних питань будь-якої складності;
  • придбання та будівництво об'єктів нерухомості (в тому числі отримання дозволу на придбання та оренду за участю нерезидентів, операції з землею та об'єктами, що мають спеціальний статус або становлять історичну цінність);
  • лізинг;
  • процедура зміни цільового призначення земельних ділянок;
  • вирішення спорів, пов'язаних з нерухомістю.

Якщо у вас або у ваших знайомих виникла необхідність юридичного оформлення земельних ділянок і/або будь-якої іншої нерухомості при процедурі купівлі-продажу, оформлення спадщини, дарування тощо - саме час звернутися в компанію «KopotLawyers». Наші спеціалісти вирішать всі питання швидко і на високому професійному рівні.

ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА
Будь ласка, заповніть форму та
надішліть її нам. Впродовж 15 хвилин
наш юрист зателефонує
Вам та відповість на всі Ваші питання
ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
ОСТАННІ НОВИНИ
15
лютий
Рейтинг ЖК Києва від Monitor.Estate
Близько 20% столичних ЖК реалізуються без дозволу на будівельні роботи
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПРАВОВИЙ КОММЕНТАР
29
травень
Как сдавать жилье в аренду легально: правовые нюансы
Юрист ЮФ "KopotLawyers" Андрей Михеев рассказывает юридические нюансы сдачи жилых...
ДЕТАЛЬНІШЕ
РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛІЄНТІВ
ТОВ "Гексагон-Україна"
Андрій Скіп, заступ. директора
Висловлюємо подяку за професійну та своєчасну допомогу юристам KopotLawyers у вирішенні...
ДЕТАЛЬНІШЕ