UA RU EN

— Юридичні послуги з корпоративного права —

Велика база знань, значний практичний досвід і співробітництво з компаніями партнерами з різних галузей, дозволяє нашим юристам надавати кваліфіковану допомогу в питаннях корпоративної, господарської, податкової та фінансової діяльності різних підприємств.

Чому клієнти обирають нас?

Наші фахівці займаються супроводом національних компаній в різних галузях. Найчастіше клієнти звертаються з питань комплексного супроводу їх бізнес діяльності, корпоративних угод і оптимізації корпоративного управління, так як це часто буває вигідніше, ніж утримувати штатних юристів. Також до нас звертаються за допомогою в придбанні нового або продажу вже існуючого бізнесу для оформлення всіх необхідних документів, що стосуються угоди. Завдяки досвіду і професіоналізму в галузі корпоративного права наші юристи ведуть переговори, готують документацію (наприклад, для злиття компаній), проводять юридичний аудит, регулюють процес вирішення спорів і допомагають вирішувати інші правові питання. Причому все це виконується в найкоротші терміни, якісно, ефективно і прозоро для клієнтів.

Послуги компанії «KopotLawyers»

Наші юристи готові надати наступні послуги в секторі корпоративного права:

  • підготовка проектів договорів та корпоративної документації будь-якої складності;
  • правове забезпечення діяльності підприємств різної сфери діяльності;
  • юридичне супроводження купівлі, продажу компаній або їх часток, зміни учасників (M&A);
  • розробка оптимальної корпоративної структури для управління бізнесом;
  • розробка статутів, договорів акціонерів, внутрішніх положень та політик;
  • формування та функціонування спільних підприємств, зокрема у нафтогазовому секторі, що здійснюють розробку, видобуток і переробку нафтопродуктів.
  • створення трастових структур (підготовка меморандуму з детальним описом трастових структур і можливих варіантів створення холдингової структури для консолідації бізнесу; підготовка всієї необхідної документації та супроводження процесу створення різноманітних структур довірчого управління і передачі активів у таке управління);
  • проведення повних та/або обмежених юридичних аудитів (due diligence) існуючих корпоративних структур з метою визначення історичних ризиків і надання допомоги в процесі їхнього усунення;
  • аналіз всіх аспектів оподаткування, валютного контролю та антимонопольного регулювання;
  • супроводження процесу корпоративної реструктуризації, включаючи допомогу в створенні компаній в іноземних юрисдикціях, а також розробку ефективної структури внутрішнього контролю та управління з метою захисту інтересів власників.

І це далеко не повний перелік послуг, які можуть надати наші юристи. Тому, якщо у вас виникли питання, що стосуються корпоративного права, звертайтеся, і ваша проблема обов'язково буде вирішена оперативно за часом на високому рівні.

ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА
Будь ласка, заповніть форму та
надішліть її нам. Впродовж 15 хвилин
наш юрист зателефонує
Вам та відповість на всі Ваші питання
ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
ОСТАННІ НОВИНИ
15
лютий
Рейтинг ЖК Києва від Monitor.Estate
Близько 20% столичних ЖК реалізуються без дозволу на будівельні роботи
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПРАВОВИЙ КОММЕНТАР
29
травень
Как сдавать жилье в аренду легально: правовые нюансы
Юрист ЮФ "KopotLawyers" Андрей Михеев рассказывает юридические нюансы сдачи жилых...
ДЕТАЛЬНІШЕ
РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛІЄНТІВ
ТОВ "Гексагон-Україна"
Андрій Скіп, заступ. директора
Висловлюємо подяку за професійну та своєчасну допомогу юристам KopotLawyers у вирішенні...
ДЕТАЛЬНІШЕ