UA RU EN

— Куди краще подавати заявку на сертифікацію —


Все частіше до нас (ЮФ “KopotLawyers”)  звертаються імпортери з питанням в якому органі сертифікації краще (швидше, дешевше) провести випробовування радіовипромінюючого обладнання отримати сертифікат відповідності та декларацію відповідності.

Проблема полягає в тому, що не кожен орган сертифікації, який має власну чи орендовану лабораторію може видати сертифікати відповідності та декларацію відповідності. На сьогоднішній день в Україні акредитованими органами сертифікації в Національній комісії з регулювання зв’язку, які мають такі повноваження з 679 технічного регламенту є: ДП «Укрчастотнагляд» (м. Київ), ДП «Укрметртестстандарт» (м. Київ), ДП «Випробувальний центр «Омега» (м.Севастополь), ДП «УНДІРТ» (м. Одеса), НВКП «Стандарт-Сервіс» (м. Івано-Франківськ), ТОВ «ЦСМВ» (м. Київ).

Здавалося б, що можна вибрати будь-який орган, адже ціни та строки повинні бути однаковими між ними, тим більше, що в більшості випадків це державні підприємства. Але у кожного органу сертифікації випробування одного й того ж обладнання можуть мати абсолютно різну вартість, підхід до замовника, а також перелік необхідних документів. Як же розібратися і до кого звернутися?

Перед усім необхідно визначити для себе: чи буде компанія-замовник самостійно проводити сертифікацію продукції або звернеться за допомогою до спеціалізованих (асистуючих) компаній.

Якщо ж самостійно вирішити це питання, то визначити орган сертифікації можна за територіальною ознакою. Наприклад, якщо замовник знаходиться в Києві, то немає сенсу звертатися до органу сертифікації, який знаходиться в Одесі чи Івано-Франківську. Це тільки ускладнить логістику та комунікацію між замовником та органом сертифікації.

Для того, щоб визначити у кого отримати сертифікат відповідності дешевше, часто надсилаються запити в різні органи сертифікації та декларування продукції. Це призводить до того, що замовник отримує одну й ту ж високу ціну, не підозрюючи причини таких відповідей. Справа в тому, що органи сертифікації між собою іноді обмінюються інформацією, особливо тоді, коли замовник шукає різні варіанти (подає заявки у всі органи) значного зменшення вартості сертифікації та декларування.

В даному випадку оптимальним шляхом є рішення звернутися до послуг досвідчених юристів ЮФ KopotLawyers”, котрі зможуть оперативно проконсультувати замовника, щодо переліку документів та порядку проходження процедури сертифікації, підказати в якому органі простіше та швидше можливо отримати сертифікати та декларації відповідності, а також зорієнтувати про вартість всього процесу отримання декларації відповідності.

У нашому арсеналі є багаторічний досвід співробітництва з різноманітними органами сертифікації та, відповідно, лояльності з їх боку, що впливає на оптимальне ціноутворення для замовника.

Отримати безкоштовну консультацію Ви зможете за телефоном: 044-228-63-54  або по електронній пошті: info@kopotlawyers.com. 

ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ ЮРИСТА
Будь ласка, заповніть форму та
надішліть її нам. Впродовж 15 хвилин
наш юрист зателефонує
Вам та відповість на всі Ваші питання
ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
ОСТАННІ НОВИНИ
15
лютий
Рейтинг ЖК Києва від Monitor.Estate
Близько 20% столичних ЖК реалізуються без дозволу на будівельні роботи
ДЕТАЛЬНІШЕ
ПРАВОВИЙ КОММЕНТАР
29
травень
Как сдавать жилье в аренду легально: правовые нюансы
Юрист ЮФ "KopotLawyers" Андрей Михеев рассказывает юридические нюансы сдачи жилых...
ДЕТАЛЬНІШЕ
РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛІЄНТІВ
ТОВ "Гексагон-Україна"
Андрій Скіп, заступ. директора
Висловлюємо подяку за професійну та своєчасну допомогу юристам KopotLawyers у вирішенні...
ДЕТАЛЬНІШЕ